Witamy w firmie Prowent

Witamy w firmie Prowent

Witamy w firmie Prowent

Prowent Białystok to uznana na polskim rynku hurtownia kominkowa oraz wentylacyjna, promująca produkty, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem. Prowent to firma, która może pochwalić się 22-letnim doświadczeniem na rynku kominków oraz wszelkich akcesoriów, takich jak farby i rozpałki kominkowe, czujniki (dymu i tlenku węgla), galanterię kominkową oraz wiele innych produktów, które rozwiążą Twoje problemy z dystrybucją gorącego powietrza z kominka. W naszej ofercie posiadamy również kanały wentylacyjne, kominy systemowe, kratki wentylacyjne, proszek do czyszczenia komina, różnego rodzaju przewody wentylacyjne, płyty izolacyjne oraz kominkowe, rury izolowane oraz wiele innych produktów, które okażą się przydatne do prawidłowego zainstalowania kominka i jego wentylacji. Hurtownia wentylacyjna i kominkowa Prowent Białystok jest jedynym w Polsce przedstawicielem producenta elastycznych przewodów wentylacyjnych Flexiva, a także firmy Hansa, która produkuje akcesoria do pielęgnacji pieców i kominków.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

‣ kratki okrągłe i anemostaty, kratki tradycyjne, typu Tunel i Luft oraz V-open;
‣ rury elastyczne i przewody izolowane, kształtki z blachy ocynkowanej oraz skrzynki rozdzielcze;
‣ klej żaroodporny, taśmy aluminiowe, uszczelniacze i silikony żaroodporne;
‣ kominy z żaroodpornej blachy stalowej oraz kominy ceramiczne;

‣ rękawice oraz zestawy narzędzi kominkowych;
‣ zestawy sterujące dopływem powietrza;
‣ akcesoria do czyszczenia kominków;
‣ wełnę oraz płyty izolacyjne;
‣ czujniki dymu oraz czadu;
‣ termostaty
‣ szczotkę do czyszczenia komina Tajfun.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kominkowej oraz wiedzy zdobytej na przestrzeni lat możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w procesie dokonywania wyboru przedmiotów i akcesoriów, niezbędnych do użytkowania kominka. Rzetelnie przedstawimy zalety oraz wady poszczególnych urządzeń czy akcesoriów, którymi nasi Klienci będą zainteresowani. Pracownicy hurtowni Prowent Białystok stale dokształcają się w temacie kominków oraz wentylacji – są na bieżąco z nowinkami technicznymi, dzięki uczestnictwu w profesjonalnych szkoleniach.

Hurtownia kominkowa i wentylacyjna Prowent Białystok oferuje przedmioty w korzystnej cenie, które dostarczymy pod wskazany adres w krótkim czasie, ponieważ większość oferowanych przez nas produktów i akcesoriów jest dostępna od ręki. W celu złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub korzystania z platformy do składania zamówień B2B. Oferta Prowent Białystok obejmuje dobór i dostawę sprzętu zarówno na potrzeby gospodarstw domowych, jak i tych stosowanych w przemyśle.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

X
Newsletter
Mapa
dystrybutorów
Hansa
Katalog
produktów