Produkty i nowości

Jak rozpoznać oryginalne przewody Flexiva?

Produkty i nowości Wiedza praktyczna

Docierają do nas sygnały o pojawieniu się na rynku tańszych przewodów do dystrybucji gorącego powietrza, które pozornie mogą wydawać się  podobne do tych proponowanych przez naszą firmę – oryginalnych przewodów Isotherm M0/Sonotherm M0 producenta Flexiva.

Byście zatem Państwo byli pewni, iż dokonujecie zakupu oryginalnych przewodów Flexiva, które, w odróżnieniu od tych tańszych, dają gwarancję zachowania najwyższych standardów jakościowych, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na wyszczególniony poniżej zespół cech świadczących o oryginalności produktu.

• zapakowany jest w brązowe pudełko z logotypem FLEXIVA

opakowaniejasne

• posiada naklejoną czerwoną lub pomarańczową nalepkę z nazwą przewodu oraz podaną wytrzymałością temperaturową do 250ºC

naklej-sono

• posiada wewnętrzną powłokę, która z uwagi na znaczną zawartość aluminium jest wyraźnie sztywna i nie odkształca się po zgięciu (w przewodach o niższej odporności termicznej powłoka ta jest bardziej elastyczna i łatwiej się zgina)

giet-dobry

• wewnętrzna powłoka przewodu jest niepalna, tj. po przyłożeniu płomienia zapalniczki przewód nie zapala się

plomien

• izolacja przewodu jest koloru żółtego – w przypadku innego koloru izolacji (np. różowego) mamy do czynienia z przewodem nieoryginalnym, innym niż Isothern M0/Sonotherm M0 firmy FLEXIVA, najprawdopodobniej o niższej wytrzymałości termicznej

izolacja

Masz wątpliwości co do pochodzenia oraz rodzaju zakupionego przewodu?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

 

Zapoznaj się z dokumentacją przewodów izolowanych Flexiva

niebieska-strzalka-mala

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

X
Newsletter
Mapa
dystrybutorów
Hansa
Katalog
produktów