Co nowego

DARCO w nowej odsłonie

Co nowego Wydarzenia branżowe

Jest nam miło poinformować, iż wraz z nadejściem roku 2020 DARCO Sp. z o.o. rozpoczyna działalność pod nowym logotypem firmowym. Stopniowo będzie on zastępował obecne logo we wszelkich publikacjach online, materiałach reklamowych, dokumentach firmowych czy opakowaniach.  Zaprezentowana poniżej nowa identyfikacja wizualna jest naturalnym efektem dokonujących się od lat zmian w zakresie działalności i organizacji firmy Darco, a także rozwijającej się ekspansji na rynkach międzynarodowych. Naturalnie firma kontynuuje działalność w zakresie produkcji systemów kominowych, akcesoriów dla kominków i wentylacji naturalnej i hybrydowej, jednak zamierza poszerzyć swoją ofertę o nowe rynki, niekiedy odległe od dotychczasowego profilu działalności.

Ze zmianą logo firmy zmieni się również design produktów, opakowań, materiałów wizerunkowych i komunikacyjnych.

 

W ofercie Darco wyodrębnimy dwie nowe linie produkcyjne:

obejmującą produkty kominowe, wentylacyjne, grzewcze oraz akcesoria. Znakiem rozpoznawczym DARCO SYSTEM jest wyróżniająca się jakość w relacji do ceny oraz kompleksowość rozwiązań.

skupiającą wysokojakościowe akcesoria wentylacyjne i grzewcze dla wymagających klientów. Designerskie koncepty wzornicze oraz najwyższa klasa niezawodności to jej obietnica.

 

Wśród tych wszystkich zmian, które czekają nas w najbliższym czasie jedno pozostanie niezmienne – nadrzędnym celem firmy Darco jest dostarczanie zaawansowanych technologii i urządzeń najwyższej jakości.

Aby szerzej poznać DARCO w nowej odsłonie zachęcamy do zapoznania się z folderem firmowym.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

X
Newsletter
Mapa
dystrybutorów
Hansa
Katalog
produktów